FAQs

Frequently Asked Questions

Kauba tagastamisega seotud kulud tasub Ostja välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on näiteks vale või vigane toode.

Juhul, kui oled transpordi viisiks valinud kaubale ise järele tulemisele, ootame Sind aadressil Välja 3, Soinaste, 61709 Ülenurme vald, Tartumaa.

Laos olevatele tellitud toodetele kehtib Eesti piires tarneaeg reeglina 1-3 tööpäeva. Kui tellitud kaupa mingil põhjusel laos ei ole, teavitame Sind eeldatavast tarneajast. Täpne tarneaja info on iga toote juures eraldi välja toodud.

Sul on õigus veebipoest tellitud kaup tagastada 14 päeva jooksul pärast tellitud kauba kättesaamist. Toode peab olema originaalpakendis ning samasuguses kompleksuses nagu ostjale väljastamise hetkel. Kauba tagastamiseks on vajalik täita tagastamise vorm. Täpsema info ja tagastamise vormi leiad SIIT.

Tankler OÜ maksab Ostjale tagasi kõik saadud maksed hiljemalt 14 päeva jooksul tagastusvormi saamisest. Küll aga on veebipoel õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.