fbpx

TOIMITUSEHDOT

Toimitusaika

Täpne tarneaja info on iga toote juures eraldi välja toodud. Laos olevatele tellitud toodetele kehtib Eesti piires tarneaeg reeglina 1-3 tööpäeva peale ostusumma laekumist Müüja pangakontole. Kui tellitud kaupa mingil põhjusel laos ei ole, saadab Müüja Ostjale kirja teavitades täpsemalt eeldatavast tarneajast.

Kohaletoimetamine ja väljastamine

Müüja saadab Kauba Ostjale pärast makse laekumist.

Ostjal on võimalik valida järgmiste kohaletoimetamise võimaluste vahel:
• Kullereteenusega Ostja poolt näidatud aadressile- lisandub kohaletoimetamise tasu
• Ostja poolt määratud pakiautomaati- lisandub kohaletoimetamise tasu
• Tulla ise kauplusesse kaubale järele – tasuta, ostusummale ei lisandu tarne tasu

Veebipoe tellimusi käsitletakse tööpäeviti vahemikus 08.00 kuni 16.00. Tellimused, mis on tehtud laupäeval, pühapäeval ja riigipühadel, võetakse töösse järgneval tööpäeval. Juhul kui Ostja on valinud kauba kättesaamiseks ise kauplusesse järele tulemise variandi, toimub kauba väljastamine Tankler OÜ lahtioleku aegadel.

Tankler OÜ ei vastuta tellitud kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saa mõjutada või ette näha.

Vääramatu jõud

Tankler OÜ ei kompenseeri Ostjale tarneaegade muutumise tagajärjel ilmnenud mittekasutatud võimalusi, kui Ostja on saanud tarneaja pikenemise teavituse ja sellega nõustunud, mis tähendab, et Ostja ei ole avaldanud soovi tellimusest loobuda tarneaja pikenemise tõttu.

Ostoskärry
Scroll to Top