fbpx

PIEGĀDES NOTEIKUMI

Piegādes laiks

Precīza informācija par piegādes laiku tiek sniegta katrai precei atsevišķi. Parasti noliktavā esošajām pasūtītajām precēm piegādes laiks Igaunijas robežās ir 1-3 darba dienas pēc pirkuma summas saņemšanas Pārdevēja bankas kontā. Ja pasūtītās preces kāda iemesla dēļ nav noliktavā, Pārdevējs nosūtīs Pircējam vēstuli, kurā detalizēti informēs par paredzamo piegādes laiku.

Piegāde un izsniegšana

Pārdevējs nosūtīs Preci Pircējam pēc maksājuma saņemšanas.

Pircējs var izvēlēties vienu no sekojošām piegādes iespējām:
• Pircēja norādītajā adresē ar kurjerdienestu tiks pievienota piegādes maksa
• Piegādes maksai tiek pieskaitīta pircēja norādītā piegādes maksa
• Veikalā izņemiet preces paši - bez maksas, pirkuma summai netiek pievienota piegādes maksa

Veebipoe tellimusi käsitletakse tööpäeviti vahemikus 08.00 kuni 16.00. Tellimused, mis on tehtud laupäeval, pühapäeval ja riigipühadel, võetakse töösse järgneval tööpäeval. Juhul kui Ostja on valinud kauba kättesaamiseks ise kauplusesse järele tulemise variandi, toimub kauba väljastamine Tankler OÜ lahtioleku aegadel.

Tankler OÜ ei vastuta tellitud kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saa mõjutada või ette näha.

Force majeure

Tankler OÜ ei kompenseeri Ostjale tarneaegade muutumise tagajärjel ilmnenud mittekasutatud võimalusi, kui Ostja on saanud tarneaja pikenemise teavituse ja sellega nõustunud, mis tähendab, et Ostja ei ole avaldanud soovi tellimusest loobuda tarneaja pikenemise tõttu.

Iepirkšanās ratiņi
Scroll to Top